پوچی سریالی که باعث مرگ شد پنج سال زندان می شود – کربس برای امنیت


یک جوان 18 ساله از تنسی که به ایجاد یک تقلب خواستار فاجعه برای پلیس کمک کرد ، که منجر به مرگ پدربزرگ 60 ساله او در سال 2020 شد ، امروز به 60 ماه زندان محکوم شد.

مارک هرینگ 60 ساله پس از محاصره پلیس در واکنش به حمله ، در اثر حمله قلبی درگذشت.

شین سوندرمن، از شهرستان لودردیل ، تنسی ، اعتراف کرد که با گروهی از مجرمان که ماهها “دست انداخته” و مردم را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند ، تلاش کرده تا اهداف خود را وادار به ترک اشیا valu قیمتی خود کند. توییتر و اینستاگرام نام های کاربری

در جلسه صدور حکم سوندرمن امروز ، دادستان ها به دادگاه گفتند که متهم و همدستانش با ارسال اطلاعات شخصی خود به اینترنت و ارسال پیتزا و سایر مواد غذایی به عنوان تجهیزات آزار و اذیت ، پیامک می فرستند و با اهداف و خانواده های آنها تماس می گیرند.

دیگر قربانیان این گروه به دادستان ها گفتند كه شكنجه گران آنها بیشتر با آزار و اذیت آنها با ارائه گزارش های كذب کودک آزاری به خدمات اجتماعی واقع در منطقه سایت و گزارش های كاذب از طرف هدف به خطوط محلی پیشگیری از خودكشی ، آنها را آزار و اذیت كردند.

سرانجام ، هنگامی که قربانیان آزار و اذیت خود از فروش نام کاربری توییتر و اینستاگرام خود امتناع ورزند ، سوندرمن و دیگران اهداف خود را جابجا می کنند – یا به منظور ارسال یک فرد مسلح به شدت به مقامات گزارش نادرست می دهند افسر پلیس. به هر آدرس به این آدرس پاسخ دهید.

هفته ها در مارس و آوریل 2020 ، مارک هرینگ 60 ساله از بت پیج ، تنسی ، مملو از پیام های متنی بود که از او می خواست تسلیم شود @ تنسی دسته توییتر. وقتی او خواسته ها را نادیده گرفت ، سوندرمن و دوستانش شروع به تحویل غذا به خانه هرینگ از طریق وجه نقد کردند.

در یک زمان ، سوندرمن آدرس خانه هرینگ را در یک اتاق گفتگو که گروه مورد استفاده قرار می داد ، قرار داد و یک فرد خردسال در انگلستان به سرعت دنبال آن حمله کرد و حمله به خانه هرینگ را آغاز کرد.

آن بیلینگ هنگامی که پلیس خانه وی را محاصره کرد با آقای هرینگ بیرون رفت و در آنجا حضور داشت. امروز او از دادگاه تنسی یادآوری کرد که چگونه دوستش کمی بعد از حمله قلبی درگذشت.

بیلینگز گفت که او اولین بار در مورد تخریب هنگامی که همسایه ای تماس گرفت و از علت پر کردن خیابان با اتومبیل های پلیس اطلاع پیدا کرد ، مطلع شد. وقتی آقای هرینگ برای بررسی در ایوان عقب بیرون رفت ، پلیس به او گفت که دستهایش را بلند کند و به خیابان بیاید.

به هرینگ که قادر به باز کردن قفل در حصار پشتی خود نبود ، دستور داده شد که به نوعی با دستان بالا از حصار بالا برود.

بیلینگز یادآوری می کند: “او بیشتر ناراحت می شد.” “او گفت ، من یک مرد 60 ساله چاق هستم و نمی توانم این کار را انجام دهم. “

بیلینگز گفت که آقای هرینگ پیشنهاد کرد زیر ترک حصار بخزد ، اما وقتی این کار را کرد و ایستاد ، از حمله قلبی فرو ریخت. شاه ماهی اندکی پس از آن در یکی از بیمارستان های اطراف درگذشت.

مری فرانسیس شاه ماهی، که 28 سال با آقای هرینگ ازدواج کرده است ، گفت که شوهر فقید او در اوایل زندگی خود چیزی شبیه کلاهبرداری رایانه ای بود که بلافاصله پس از آنلاین شدن توییتر در دستگیرهTennessee توییتر را ایمن کرد. بایگانی اینترنتی می گوید جیسون اسکات شاه ماهی خالق محصولات نرم افزاری موفق است نرم افزار Spark و QWIKMail ؛ اسکات 2 ساعت مصاحبه با هرینگ از 20 سال پیش در اینجا دارد.

شاید جالبترین شهادت امروز وقتی باشد که خانم هرینگ گفت که شوهرش ، توسط افرادی که می خواستند حساب او را بدزدند ، کشته شد ، عادت داشت که نام های کاربری جدیدی را در اینستاگرام به عنوان هدیه برای دوستان و اعضای خانواده که آنها تازه صاحب فرزند شده اند ، ثبت کند.

“اگر کسی بچه داشت ، از او می پرسید چگونه نوزاد را تعمید می دهی؟” گفت خانم شاه ماهی. “و او این اسم را در اینستاگرام به آنها می داد و به آنها می داد.”

والری دوزونو او همچنین یک پذیرنده اولیه اینستاگرام بود و نام کاربری دو حرف “VD” را برای حروف اولیه خود ارائه داد. وقتی دوزونو بسیاری از پیشنهادات ناخواسته برای خرید حساب را نادیده گرفت ، او و بسیاری از خانواده و دوستان شروع به تحویل پیتزا ناخواسته در هر زمان کردند.

وقتی دوزونو به بی توجهی به شکنجه گران خود ادامه داد ، سوندرمن و دیگران او را به سمت “حمله تعویض سیم کارت” سوق دادند ، طرحی که در آن کلاهبرداران کارکنان شرکت های تلفن بی سیم را فریب داده یا رشوه می دهند تا پیام های متنی و تماس های تلفنی را به دستگاه دیگری هدایت کنند که آنها کنترل می کنند. از آنجا مهاجمان می توانند رمزعبور را برای هر حساب آنلاین که امکان بازنشانی رمز عبور از طریق پیامک را فراهم کند ، تنظیم مجدد کنند.

اما تهدید بمب بعدی نبود که سوندرمن و دوستانش در خانه او فریاد زدند که دوزونو را بیشتر نگران کرد. این هجوم به خانه بود که با کمک غریبه ها در شبکه های اجتماعی به آدرس وی دستور داده شد.

دوزونو گفت که سوندرمن حساب کاربری را در Grindr – برنامه شبکه های اجتماعی و همسریابی مستقر در مکان برای افراد همجنسگرا ، بی ، ترنس و کوئیر – و جلسه ای را در آدرس او با یک کاربر Grindr بی خبر که به او دستور داده شده است به عنوان دعوت شده به خانه خود والس وارد کند.

دوزونو گفت: “این آقا به خانه من اعزام شد ، فکر می کرد کسی آنجاست و به او دستور داده شد که وارد خانه من شود.”

دادگاه به مدت دو سال بسیاری از قربانیان دیگر را به کارگردانی سوندرمن و دوستانش مورد رسیدگی قرار داد. شامل شیشه شیشه، که به دلیل دستگیره اینستاگرامی خود در سال 2019 مورد آزار و اذیت قرار گرفت. Voice به دادگاه گفت که عرضه بی پایان پیتزا ، و همچنین حملات سیم کارت و حملات نوسان دهنده ، او را ماه ها پانوروئید کرد که ممکن است مهاجم فردی در کمین این نزدیکی باشد.

قاضی مارک نوریس اظهار داشت رضایت سوندرمن برای صدور حکم در مورد یک مورد اخاذی با تهدید صدمه جدی یا خسارت منجر به صدور حکم مجازات از 27 تا 33 ماه زندان شد. با این حال ، قاضی گفت سایر اقدامات متهم منجر به 60 ماه (5 سال) زندان شد.

سوندرمن در صورت همکاری با بازرسان و خودداری از ارتکاب جرایم اضافی تا زمان مقید بودن ، می تواند حق داشته باشد که چند ماه از مجازات خود بگذرد.

اما دادستان گفت كه اندكي پس از آزادي ، سوندرمن بازگشت تا آنچه را كه هنگام دستگيري انجام داد انجام دهد. محققانی که خواستار برقراری ارتباط آنلاین او بودند دریافتند که وی به حساب اینستاگرام خود وارد شده است. “FreeTheSoldiers، “که شناخته شده بود توسط این گروه برای آزار و اذیت مردم به دلیل دسته های آنها در شبکه های اجتماعی استفاده می شود.

سوندرمن بلافاصله به دلیل نقض شرایط آزادی مجدداً دستگیر شد و امروز دادستان ها ضبط تماس تلفنی سوندرمن را از زندان به دادگاه آزاد كردند ، كه در آن او به زنی مباهات می كرد كه می دانست تلفن همراهش را دو روز قبل پاك كرده است. بازرسان حکم بازرسی دیگری را در خانه او ارائه دادند.

خود سوندرمن بیانیه ای گسترده خواند و از عمل خود عذرخواهی كرد و “اعتیاد” خود را به چندین بیماری روانی – از جمله اختلال دو قطبی – متهم كرد. در حالی که تلاوت او در ابتدا یکنواخت و تقریباً عاری از احساسات بود ، سرانجام سوندرمن گریه کرد و شنیدن بقیه اظهارات وی از طریق سیستم کنفرانس تلفنی دادگاه در اختیار خبرنگاران قرار گرفت.

مادر او تشخیص های دو قطبی را تأیید کرد و در حالی که از دادگاه درخواست رحمت می کرد با هق هق گریه می کرد ، در حالی که می گفت پسرش لیاقت چنین چیزی را ندارد.

قاضی نوریس گفت که وی حداکثر مجازات مجازات قانونی مطابق قانون – 60 ماه زندان و پس از آن 3 سال آزادی تحت نظارت را به سوندرمن داد اما اشاره کرد که اگر قانون مجازات کند حکم وی بسیار شدیدتر خواهد بود.

نوریس گفت: “اگرچه به نظر ناکافی می رسد ، اما قانون یک قانون است.” “خسارتی که وارد شد ، مرگ و ویرانی … تقریباً ناگفته است. این مانند مواردی نیست که اغلب ما شامل سلاح ، سرقت و مواد مخدر می شویم. این یک سطح کاملا متفاوت از رفتار مجرمانه موذی در اینجا است. “

حکم سوندرمن در مقایسه با 20 سال حبس صادر شده در سال 2019 به دلیل بیهوده بودن سریال ، کم رنگ است تایلر باریس، مردی از کالیفرنیا که در اواخر سال 2017 اعتراف کرد که یک تماس جعلی با پلیس برقرار کرده است ، که منجر به مرگ یک ساکن بی گناه کانزاس شده است.Author: morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *