پادکست حفظ حریم خصوصی جدی – سیاست حفظ حریم خصوصی: بازی آریزونا (نماینده جمهوری دومینگو دگرزیا)در این هفته از حفظ حریم خصوصی جدی ، پل بریت بارت و کی رویال با دومینگو دگراسیا از مجلس نمایندگان آریزونا تماس گرفتند تا در مورد قانون حریم خصوصی که وی پیشنهاد کرده است (HB 2865) بحث کنند ، اما موقعیت قابل توجهی در آریزونا کسب نکرد. وی یک وکیل مجاز است ، دارای تجربه حرفه ای در زمینه هوافضا و فناوری رایانه است و از طریق انجمن بین المللی حرفه ای های حریم خصوصی اطلاعات حریم خصوصی / حرفه ای ایالات متحده را تأیید می کند.

این سومین سال وی بود که قانون حفظ حریم خصوصی در آریزونا را پیشنهاد می کرد و وی قصد دارد این کار را ادامه دهد. در مکالمه با نماینده DeGrace ، پل و ک به فلسفه ، موتورها و افراد با نفوذ وی در قانون حفظ حریم خصوصی دولت علاقه مند شدند. این گفتگو شامل عناصری در مورد نحوه تصویب لوایح در سطح ایالت ، از جمله یک سال در مقابل دو سال قانونگذاری است. آریزونا یک جلسه یک ساله دارد ، بنابراین لوایحی که تصویب نمی شوند لازم است سال آینده دوباره ارسال شوند. همچنین در مورد چگونگی انگیزه آن توسط قانون حریم خصوصی پیشنهادی واشنگتن (آخرین موردی که SB 5062 به تصویب نرسیده است) ، قانون حریم خصوصی مصرف کننده در کالیفرنیا و مقررات کلی حفاظت از داده اتحادیه اروپا – بحث می شود و شما می توانید این تأثیر را در لایحه وی ببینید.

وقتی درمورد قانون ادعای خصوصی ، اعلان نقض داده ها و سطح آموزشی که لازم است اتفاق بیفتد تا قانون گذاران اهمیت قانون حریم خصوصی را درک کنند ، گوش کنید. نماینده مجلس DeGrazia همچنین نظرات خود را در مورد قانون حریم خصوصی فدرال به اشتراک گذاشت. ما همچنین در حال بحث در مورد ورود آریزونا در حریم خصوصی در قانون اساسی آن هستیم ، یکی از تنها یازده (11) ایالت دیگری که این کار را انجام داده است ، همراه با (ذکر یک مختصر) پرونده اخیر دادگاه عالی آریزونا ، آریزونا علیه میکستون ، که شامل محرمانه بودن است. . این قسمت را می توانید در وب سایت ما بشنوید یا در زیر پخش کنید.


Author: morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *