با ادامه استفاده از ابر فدرال ، نقطه پایانی McAfee MVISION FedRAMP متوسط ​​است


ماه گذشته ، من در مورد اصول برنامه FedRAMP و اینکه چرا این یک معامله بزرگ برای دولت فدرال است ، بحث کردم. به طور خلاصه ، این برنامه از داده های شهروندان ایالات متحده در فضای ابری محافظت می کند و استفاده از سرویس های ابری ایمن را در سراسر دولت با رویکرد استاندارد ترغیب می کند.

اما مجوزهای مختلفی در برنامه FedRAMP وجود دارد. ما خوشحالیم که McAfee MVISION Endpoint Access اخیراً مجوز متوسط ​​FedRAMP را بدست آورده است ، که به کاربران آژانس های فدرال ، دولت های ایالتی و محلی و سایر صنایع در یک محیط تنظیم شده امکان مدیریت اطلاعات طبقه بندی نشده (CUI) ، مانند اطلاعات شخصی) و معمول را می دهد. اطلاعات دفاعی تحت پوشش (CDI).

در حالی که سازمان های سراسر کشور به سازگاری خود با یک نیروی کار از راه دور ادامه می دهند ، دولت ایالات متحده “در تلاش است تا زیرساخت های فناوری اطلاعات خود را به منظور پشتیبانی از مأموریت های پیچیده بیشتر ، افزایش کار و تیم های مستقر به طور فزاینده – و با تهدید در حال تحول در حال تحول به روز کند” ، الکس چاپین ، یادداشت های معاون رئیس وزارت دفاع و اطلاعات

و او حق دارد – با تمرکز کامل سال مالی فدرال 2021 ، آژانس های فدرال همچنان به محاسبات ابری ادامه می دهند ، در حالی که بیماری همه گیر COVID-19 همچنان ادامه دارد و نیاز واقعی به امنیت در این برنامه ها را ایجاد می کند.

نام متوسط ​​FedRAMP به MVISION اجازه می دهد تا توانایی و امنیت سایبری را که محیط های دولتی باید به تیم های امنیتی محلی و از راه دور اجازه دهند ، کنترل و کنترل کند ، به آنها امکان می دهد تا زمان و منابع را به حداکثر برسانند ، بهره وری امنیتی را افزایش دهند و انعطاف پذیری را افزایش دهند.

این یک پیروزی بزرگ برای دولت فدرال است زیرا همچنان به ایجاد توانایی های نیروی کار از راه دور خود در زمانی ادامه می دهد که GAO همچنان به ارائه بهترین روش ها برای کار از راه دور ادامه می دهد ، و نشان می دهد که چه مقدار کار از راه دور برای ماندن در دولت فدرال وجود دارد.

MVISION Cloud در حال حاضر توسط ده آژانس فدرال ، از جمله وزارت انرژی (DOE) ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) ، وزارت امنیت داخلی (DHS) ، سازمان غذا و دارو (FDA) و اداره ملی هوانوردی و فضا. (ناسا).

در McAfee ، ما متعهد هستیم که خدمات ابری خود را با استانداردهای FedRAMP مطابقت دهیم تا به دولت فدرال کمک کنیم زیرساخت های دیجیتالی خود را تأمین کند و برای یک عملیات دیجیتالی به طور فزاینده ای آماده شود. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با FedRAMP و دیگر فروشندگان ابر برای حل پیشنهادات خدمات ابری FedRAMP هستیم.Author: morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *