7 سوال اصلی برای آینده کار


دن ریچ ، مدیر عامل NorthMarq ، با چشم انداز قوی درباره دستاوردهای تیم فناوری اطلاعات خود در هنگام آشفتگی محل کار COVID-19 و ترس از آنچه پیش رو است ، به آشفتگی سال 2020 نگاه می کند.

طرف بهتر: ریچ گفت: “این دیدگاه بیشتری به من داد که برای تأمین نیازهای مشتری باید چه کار کنیم و به ما امکان سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری در فناوری را می دهیم.” اما سال آینده بیشتر از پاسخ س questionsالات را مطرح می کند. وی افزود: “این امر ما را برای آنچه كه به اعتقاد من در سال 2021 چالش برانگیزتر خواهد بود ، آماده كرده است ، زیرا با افزایش نوارها ، میل به داده ، دسترسی و تجربه بهتر از آنچه در پنج سال گذشته دیده ایم پیشی گرفته است.”

مبارزه با بیماری همه گیر هنوز تمام نشده است ، اما بسیاری از واکسن ها امید به بهبود سریع اقتصادی را دارند. نیمه مهتا ، معاون ارشد رئیس جمهور و مدیرعامل گروه زندگی ملی می گوید ، هنوز رهبران فناوری اطلاعات می توانند انتظار داشته باشند که تغییرات سریع پس از همه گیری ادامه یابد.

مهتا می گوید: “ما ممکن است در سال 2020 بر موانع بسیاری از قبیل حفاظت از نقطه پایانی دستگاه ، تولید کالای الکترونیکی ، جلسات مشتری مجازی (با حیوانات خانگی و کودکان) ، تجارب کاربر دیجیتال و شاید حتی کار گروهی غلبه کنیم.” “با شروع بلند شدن مه و روشنتر شدن مسیر پیش رو ،” اما 2021 چالش های مختلفی را در هنجار بعدی پیش روی ما ایجاد می کند “.

رهبران فناوری اطلاعات هفت س keyال اساسی در مورد آینده کار و چگونگی برنامه ریزی آنها برای مقابله با چالش را ارزیابی می کنند.

Author: morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *