اطلاعات 21 میلیون کاربر VPN نقض می شود داده های 21 میلیون کاربر VPN نقض می شود


VPN ابزاری برجسته برای بهبود زندگی آنلاین است. VPN متشکل از تونلی است که داده های رمزگذاری شده شما از طریق آن به سمت پایین منتقل می شود و امنیت و ناشناسی بیشتری را در اینترنت برای شما فراهم می کند. اخیراً علاقه زیادی به استفاده از VPN به عنوان ابزاری مهم برای محافظت آنلاین وجود دارد. این یک ابزار قابل توجه برای گردشگران ، خریداران آنلاین و بسیاری دیگر شده است. کاربران برای فعالیت های آنلاین ایمن به فناوری های مختلف اعتماد می کنند و برخی از برنامه ها نیازهای کاربر را برآورده می کنند و امنیت قابل توجهی را ایجاد می کنند ، در حالی که برخی دیگر امیدهای دروغینی مانند چندین VPN اندروید را ارائه می دهند. ممکن است کاربران پس از استفاده از VPN احساس امنیت و امنیت کنند ، اما متأسفانه در معرض خطر جدی هستند زیرا ممکن است حریم خصوصی آنها به خطر بیفتد و اطلاعات شخصی و مالی محرمانه آنها نشت کند.. اخیراً ، میلیون ها کاربر از دانستن اینکه برنامه هایی که برای سرویس های VPN استفاده می کنند به خطر افتاده است ، شوکه شدند.

هکرها اطلاعات بسیار محرمانه حدود 21 میلیون کاربر + را در یک انجمن هکر معروف با مبلغی محرمانه به فروش می رسانند. داده ها شامل اطلاعاتی مانند آدرس پستی ، رشته های رمز عبور ، شناسه دستگاه ، وضعیت عضو کلاس اول و تاریخ انقضا ، نام کشورها ، پرداخت اطلاعات ، و خیلی بیشتر. به تازگی ، جزئیات پرداخت توسط یک هکر آنلاین به یک انجمن هک معروف فروخته شده است که داده های کاربر جمع آوری شده از VPN های هک شده را به سرقت می برد. با درک خطرات بزرگی که چنین تخلفاتی می تواند ایجاد کند ، شناختن تفاوت های ظریف مرتبط با امنیت داده های ما و ایجاد روش های درمانی موثر در برابر مشارکت کنندگان بد ضروری است. قبل از انتخاب VPN باید راستی آزمایی صحیح انجام شود ، زیرا هزینه تخلف هزینه برانگیز است و تلاش برای شناسایی و انتخاب صحیح منطقی است.

خطرات و مشکلات VPN رایگان

اکثر VPN های رایگان دارای نرم افزار ردیابی شخص ثالث برای جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین شما هستند به گونه ای که تبلیغ کنندگان بهتر بتوانند شما را با تبلیغات بمباران کنند. یک مطالعه نشان داد 72٪ از VPN های رایگان ردیاب های شخص ثالث را در نرم افزار خود قرار دهید. به جای اینکه داده های خود را ایمن و ایمن نگه دارید ، VPN های رایگان برعکس عمل می کنند با جمع آوری اطلاعات شخصی و فروش آنها به شرکت کننده با بالاترین قیمت. VPN های رایگان با اینترنت کم سرعت ، تبلیغات فراوان و درخواست های به روزرسانی که خصوصاً ناامیدکننده هستند ، شما را ناامید خواهند کرد. بنابراین ، این نگران کننده است که برخی از VPN ها حاوی بدافزار بوده و داده های کاربر را سرقت می کنند ، این یکی از بزرگترین خطرات امنیتی است.

محافظت از داده ها بسیار ارزشمند است

VPN های پرداخت شده به اطلاعات شخصی شما احترام می گذارند ، هیچ یک از آنها فعالیت آنلاین شما را ردیابی نمی کنند یا روزی اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید. آنها همچنین با ارائه بهترین امنیت شبکه را ارائه می دهند رمزگذاری end-to-end ، AES 256 بیتی و ارائه پروتکل های مختلف تونل ، محافظت از چندین دستگاه ، تسهیل اعدام سریع و پهنای باند یا محدودیت سرعت را اعمال نکنید. حتی بهتر این واقعیت است که اکثر VPN های محبوب به هیچ وجه از log ها پشتیبانی نمی کنند.

چگونه مطمئن شویم

1. حذف VPN های رایگان: برای جلوگیری از خراب شدن داده ها ، VPN های رایگان را از همه دستگاه های خود حذف نصب کنید.

2.سیاست حفظ حریم خصوصی: سیاست حفظ حریم خصوصی VPN را بسیار دقیق بررسی کنید.

3. خواندن بررسی ها: بررسی برنامه ها از سیستم عامل هایی مانند Tom’s Guide ، TechRadar و CNET را بخوانید.

Author: morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *