این رمزهای عبور با مضمون جنگ ستارگان برای ذخیره آنها به بیش از قدرت نیاز دارند


به نظر می رسد که حتی رمزهای عبور الهام گرفته از داستان های علمی ، همچنان به حروف بزرگ و شخصیت های خاص نیاز دارند.

تصویر: شاتر استوک / استفانو بوتافوکو

با توجه به شباهت های آوایی آن با خط معروف در حق رای دادن فیلم – “The Power to be with you” – 4 مه در میان طرفداران علم و علاقه مندان به سینما به عنوان روز جنگ ستارگان نیز شناخته می شود. به موقع رسیدگی به پرونده ، Specops Software ، یک شرکت مدیریت و احراز هویت رمز عبور ، مروری بر رمزهای عبور با مضمون Star Wars را که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد ، منتشر کرد. به نظر می رسد که حتی رمزهای عبور الهام گرفته از داستان های علمی ، همچنان به حروف بزرگ و شخصیت های خاص نیاز دارند.

نگاه کنید: سیاست بازپرداخت IT (حق بیمه TechRepublic)

دارن جیمز ، رئیس IT داخلی در نرم افزار Specops گفت: “طرفداران جنگ ستارگان ممکن است بخواهند از Force برای جلوگیری از حملات رمز عبور استفاده کنند ، اما متأسفانه این گزینه در دسترس ما نیست.”

جیمز ادامه داد: “حملات رمز عبور همچنان در حال رشد است و تنها راه حل واقعی این است که اطمینان حاصل کنید که از قوانین محافظت شده با رمز عبور برای محافظت از شبکه خود ، به ویژه سیاست هایی که از استفاده از رمزهای عبور منقضی شده جلوگیری می کنند ، استفاده می کنید.”

از زیرمجموعه بیش از 2 میلیارد رمز عبور متخلف در Specops Breached Password Protection ، این شرکت اعلام کرد که بیش از 800 میلیون رمز عبور متخلف را برای تعیین لیست تخمین زده است.

بیش از 37000 بار در لیست رمزهای عبور نقض شده ، “yoda” در میان قدرت های موضوعی “جنگ ستارگان” رتبه اول را دارد. “ستارگان ستاره” نایب قهرمان بیش از 22000 بار در این لیست ها ظاهر می شوند ، در حالی که “ewok” در مکان سوم بیش از 17000 بار ظاهر می شود. “Hansolo” و “darthvader” پنج “برتر” را با “bobafett” جمع کردند ، که به عنوان ششمین رمز عبور الهام گرفته از جنگ ستارگان در لیست های شکسته ذکر شده است.

بر اساس این گزارش ، جیمز ، که در دفتر کار خود دارای ساعت Death Star است ، گفت: “من ممکن است بزرگترین طرفدار جنگ ستارگان در Specops باشم ، بنابراین می فهمم که چرا جنگ ستارگان منبع الهام رمزهای عبور است.”

نگاه کنید: حقه بازی از راه دور با آموزش کودکان یک کار ماموت است. در اینجا چگونگی کمک کارفرمایان آمده است (PDF رایگان) (TechRepublic)

تا زمانی که ستاره بدنام Death Star در 20 لیست برتر لیست قرار گیرد ، تعدادی از شخصیت های نمادین جنگ ستارگان نشان داده می شوند. این قهرمان که به طور عامیانه به نام Baby Yoda شناخته می شود ، اخیراً مورد علاقه هواداران قرار گرفت و نام او با رمز عبور a “grogu” در رده هشتم قرار گرفت ، درست قبل از “obiwankenobi” و “lukeskywalker” برای جمع آوری 10 بهترین ها. پرنسس لایا ارگانا در رده بندی با “پرنسس” که او را در رتبه 15 قرار داد ، در امان نماند.

جالب اینجاست که عناوین فیلم های فرنچایز شده و اسپین آف های محبوب نیز در 20 رتبه برتر قرار دارند. به عنوان مثال ، “anewhope” در رتبه 12 لیست ، “mandalorian” در رتبه 14 قرار دارد و “rogueone” به سختی به شماره 20 رسید.

یادآوری این نکته نیز مهم است که یکی از شناخته شده ترین خطوط تاریخ فیلم نیز وارد لیست “iamyourfather” شد که با شماره 18 وارد می شود.

همچنین ببینید

Author: morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *