به شما کمک می کند تا مشاهده کنید


با کمک سیستم های نظارت تصویری هنگامی که مردم از خانه ، دفتر ، godov یا سایر مکان های تجاری دور هستند با دقت تماشا کنید. سیستم نظارت تصویری همچنین به هنگام کمک به تماشای تصاویر زنده از فروشگاه ، دفاتر ، ورودی ها ، مهد کودک ها در سراسر جهان به شما کمک می کند.

Addon Technology انواع سیستم های مدار بسته را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه ارائه می دهد و همچنین دوربین های مدار بسته را نصب و نگهداری می کند. چشم ناظر می تواند 24 X 7 امنیت را حفظ کند. هر سیستم نظارت تصویری می تواند به راحتی برای ضبط پیچیده نیازهای شما ضبط کند.

کادر فنی ما شما را در انتخاب دوربین مناسب برای خانه یا محل کار خود پشتیبانی می کنند. با کمک DVR ، کارفرمایان می توانند بیش از هفت روز ضبط صدا را انجام دهند. بدون سیستم دوربین مدار بسته ، خانه ها و مشاغل بیشتر هک می شوند. با کمک سیستم نظارت تصویری می توانید سرقت ، سرقت و هرگونه ضرر و زیان دیگر را در زمانی که از دفتر دور هستید متوقف کنید.

از طریق تلفن هوشمند می توانید تمام ضبط های محل کار خود را کف دست خود مشاهده کنید. در دوربین مداربسته انواع مختلفی مانند Dome and bullet ، Ptz ، Ip وجود دارد ، از جمله آنالوگ. تیم های فنی ما به شما کمک می کنند تا دوربین های متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید. خرده فروشان می توانند میزان فروش خود را افزایش دهند و سرقت های کوچک داخل و خارج از فروشگاه را کاهش دهند.

اگر سیستم دوربین مداربسته شما مشکلی دارد که از رده خارج شده و یا قابل استفاده نیست ، پرسنل مجرب ما بیرون می روند و مشکلات شما را برطرف می کنند و شما را با دوربین مداربسته و خدمات آنها آموزش می دهند. مهندسین بسیار باتجربه ما به شما کمک می کنند تا با توجه به نیاز خود ، درمورد قرار گرفتن دوربینهای مداربسته برای داشتن تصاویری واضح و حداکثر پوشش در فضاهای خود تصمیم بگیرید.

سیستم های نظارت تصویری بسیار کمتر از هزینه تعمیر و تعویض یا آسیب دیده اموال است. با استفاده از اینترنت می توانید فیلم های ضبط شده خود را در سراسر جهان مشاهده کنید.

با کمک یک سیستم نظارت تصویری از طریق اینترنت می توانید از نزدیک خانه یا محل کار خود را کنترل کنید. وقتی در تعطیلات دور هستید می توانید استراحت کنید. بخشهای دولتی ، بخشهای آموزش ، بخشهای بانکی ، مراکز تحقیقاتی خصوصی از این مزایا بهره مند می شوند سیستم نظارت تصویری.

میامی تمام کنترل ، بازرسی و کنترل کودک ، حیوانات خانگی یا کارمندان شما را با استفاده از تلفن هوشمند یا تبلت انجام می دهد. می توانید اعضای بزرگسال خانواده ، کودکان یا حیوانات خانگی را از محل کار بررسی کنید.

سیستم نظارت تصویری است بهترین سیستم نظارت تصویری برای نظارت بر محل شما با کمک دوربین نظارت تصویری می توانید افرادی را که درب منزل هستند بررسی کنید ، از دارایی های خود محافظت کنید و کارکنان خود را تحت نظر بگیرید.

تاجر می تواند سو the استفاده از سهام ارزشمند خود را متوقف کند. با طراحی از راه دور می توانید دفتر و یا خانه خود را با یک لمس به راحتی کنترل کنید.

Author: morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *