با یک سیستم نظارت تصویری فضای صنعتی خود را غیرقابل نفوذ کنید


سرقت از کارخانه در همه جا رایج است ، چه در هند و چه در خارج از کشور. در بیشتر موارد ، سارقان از طریق پنکه وارد می شوند و در عرض چند دقیقه از شب وسایلی که ارزش له دارند را می دزدند.

آنها بدون هیچ ترسی موفق به انجام این کار می شوند ، زیرا در هند بیشتر کارخانه ها یا اماکن صنعتی نظارت تصویری ندارند. این تصور غلط وجود دارد که نصب چنین سیستمی منجر به بازگشت ضعیف سرمایه خواهد شد.

با این حال ، اکنون نمایندگی های دوربین مداربسته در وادودارا فعالیت دارند که می توانید با قیمت مناسب نظارت تصویری را دریافت کنید. مانند دیگر شهرهای بزرگ صنعتی هند ، وادودارا نیز دارای مشخصات صنعتی چشمگیری است و مورد سرقت و نفوذ ناخواسته قرار می گیرد.

اگر از قبل اقدامات کافی انجام نشود ، مانند خانه ها و مغازه های ما ، این مناطق مستعد سرقت ، سرقت نیز هستند. با درک این واقعیت ، Addon Technology خدمات نصب و نگهداری سیستم نظارت تصویری عالی را در چندین منطقه در گجرات ارائه می دهد.

ما در واقع یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات دوربین مدار بسته در وادودارا هستیم و همچنین خدمات با کیفیت خود را در تمام شهرهای بزرگ گجرات ارائه می دهیم. ما یک تیم اختصاصی از متخصصان داریم که با خلا securityهای امنیتی که ممکن است در سیستم امنیتی موجود شما وجود داشته باشد آشنا هستند و برای داشتن حداکثر پوشش دوربین های مدار بسته را به صورت استراتژیک نصب می کنند.

لیست خدمات ما

ما خدمات گوناگونی را به مشتریان گرامی خود در گجرات ارائه می دهیم. برخی از خدمات ما در زیر برجسته شده است.

  • نصب نظارت تصویری
  • نصب هشدار آتش و نفوذ
  • سرویس و نگهداری
  • طراحی سیستم (سیستم امنیتی)

بچه گربه ما علاوه بر دوربین مداربسته ، محصولات زیادی مانند آینه امنیتی فروشگاه ، آینه گنبد ، آی فون صوتی تصویری ، دزدگیرهای آتش نشانی و … دارد تا نیازهای امنیتی مختلف شما را برآورده کند. متخصصان ما قبل از نصب هرگونه سیستم نظارت تصویری در مکان های مورد نظر ، به مشاوره عمیق با مشتریان اعتقاد دارند.

Addon Technology دارای لیست کاملی از کالاهایی است که با خیال راحت و آرامش خاطر کامل ، نظارت شبانه روزی بر وسایل شما را در محل کارخانه یا فضای صنعتی ارائه می دهند. ما لیست بزرگی از مشتریان در گجرات داریم و بیشتر آنها به دلیل برتری در خدمات ما توصیه می شوند. ما همچنین یکی از تأمین کنندگان معتبر دوربین های مداربسته در وادودارا هستیم.

برای جستجوی اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما ، همیشه می توانید با ما از طریق ایمیل یا تماس با ما با شماره 91-9824418222 + ارتباط برقرار کنید. آدرس ایمیل ما [email protected] خواه نیاز شما کوچک یا بزرگ باشد ، ما همیشه می خواهیم با همان اشتیاق و اخلاص به شما خدمت کنیم.

Author: morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *