آیا می دانید سیستم مناسب اعلام حریق می تواند تجارت شما را نجات دهد؟


تصور کنید که یک آتش سوزی کوچک می تواند وسایل ، تجهیزات و محل کار شما را در عرض چند دقیقه بکشد. آیا می توانید همه چیز را یکجا از دست بدهید؟ داشتن ردیاب دود معجزه نمی کند. مشاغل شما به یک سیستم اعلام حریق تجاری قابل اعتماد در اتاق احتیاج دارند. این هزینه کم به شما در محافظت از تجارت و هزینه های غیرمنتظره کمک زیادی می کند.

سیستم های اعلام حریق برای ساختمان های تجاری

به ایجاد یک محیط کار ایمن برای همکاران و کارمندان کمک می کند

هنگامی که یک سیستم اعلام حریق تجاری در دفتر یا کارخانه نصب می کنید ، به عنوان یک محافظ امنیتی عمل می کند. در صورت آتش سوزی یا اتصال کوتاه ، سیگنالی را ارسال می کند تا اطمینان حاصل کند که در صورت آتش سوزی یا تصادف بزرگ آسیبی به افرادی که در اتاق کار می کنند ، نمی رسد.

فروش مجدد

در صورت فروش مجدد ، مبلغ بهتری برای فروش مجدد اتاق دریافت کنید

آیا اگر در اتاق شما سیستم های هشدار تجاری وجود داشته باشد ، مشتریان آینده را ارزیابی خواهید کرد؟ وقتی نوبت به فروش فضای کسب و کار موجود می رسد ، به عنوان یک آهنربا برای جذب مشتری عمل می کند. بنابراین داشتن یک سیستم هشدار خوب در دسترس عاقلانه است.

بیمه CCTV

بسیاری از حق بیمه را پس انداز کنید

سیستم اعلام حریق به جلوگیری از حوادث غیرمترقبه در محل کار کمک می کند. این اطمینان می دهد که در پایان حق بیمه زیادی (که در صورت آتش سوزی باید بپردازید) پرداخت نکنید. با یک هشدار آتش قابل اطمینان ، همه چیز از نظر مالی مرتب می شوند.

ساحل

هزینه های غیرضروری را کاهش دهید

نداشتن هشدار آتش سوزی تجاری مانند ترک درختی است که در آن زندگی می کنید. بله ، اگر از قوانین پیروی نکنید ، احتمال اینکه شرکت شما جریمه یا مجازات پرداخت کند وجود دارد. با یک سیستم اعلام حریق قابل اعتماد ، می توانید تعداد هشدارهای ناشی از هشدارهای دروغین را کاهش دهید.

Author: morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *